Populiariausi kovo mėnesio receptai

2012 m. kovo mėnesio (kuomet pražydo pirmosios pavasario gėlės) populiariausi receptai:

Florentinų receptas

Taip, šiems sausainiams reikia sutirštinto pieno, riešutų, saulėgrąžų arba moliūgo sėklų, dribsių.. Ir taip, visi svečiai Florentinus lesa it paukštis trupinius. Nes taaaaaip skanu (patiekalo nuotrauka)!

***

Tuno salotos

Salotos, kurioms prireiks ne tik konservuoto tuno, bet ir raudonųjų svogūnų, agurkų bei pupelių. Daugelis jau sėkmingai išbandė šį tuno salotų receptą (patiekalo nuotrauka).

***

Kokteilio Pina Colada receptas

Pasisotinsime antraisiais patiekalais, tačiau kokiu kokteiliu šįvakar vaišinsime svečius? Suplakime kokosų pieną su romu, papuoškime ananaso skiltelės ketvirčiu bei cukrumi ir prašom (patiekalo nuotrauka)!

***

Orkaitėje kepta įdaryta višta

Nekasdienis patiekalas – tai jau tikrai – tačiau kartą pamarinavę vištą ir iškepę orkaitėje, suprantame, kad skonis vertas pastangų. Tinkamai pamarinuota ir apie 2 val. kepta orkaitėje vištiena pamalonina sodriu skoniu – puikūs pietūs (patiekalo nuotrauka). Galbūt ruošiatės kepti šv. Velykoms?

***

Raudonųjų kopūstų salotos

Itin vyriškas salotų receptas – vos keletas ingredientų (raudonasis kopūstas ir su lupenomis virtos bulvės), tačiau skoniu nenusileidžiantis įvairių ingredientų salotoms (patiekalo nuotrauka).

***


Publikuota: 2012-04-02