Populiariausių balandžio mėnesio receptų TOP5

2012 m. balandžio mėnesio populiariausi receptai. Kas buvo įdomu virtuvės šeimininkėms ir šeimininkams prieš šv. Velykas ir po jų, kai orai ėmė šilti?

Velykų boba

Molinėje puodynėje keptas šv. Velykų pyragas su razinomis. Tradicinius patiekalus iš tiesų verta prisiminti ir išlaikyti ant šventinio stalo (patiekalo nuotrauka)!

***

Lavašas su lašiša

Jeigu šylant orams organizuosite draugų pasisėdėjimą namuose arba pasisvečiuoti atvyksta artimas giminaitis, lašiša ir daržovėmis įdarytas lavašas turėtų palikti malonų prisiminimą bet kuriam paragavusiam  (patiekalo nuotrauka).

***

Sushi su lašiša receptas

Tiems, kas nuolatos gaminasi sushi namuose, šis receptas nebus naujas – atvirkščiai, būtų galima gaminti daug įvairesnius sushi. Tačiau, jeigu gaminate šį tradicinį Japonų patiekalą pirmą kartą – šis receptas Jums (patiekalo nuotrauka)!

***

Dešrelės tešloje

Prieš eidami į darbą užsukate į vietinę kepyklėlę bandelių? Galbūt bandelių su dešrele ir sūriu? Balandžio mėnesį išpublikuotas dešrelių tešloje receptas netruko sulaukti dėmesio. Tai nėra bandelė, nėra čeburėkas… Tai paprasčiausiai grilio dešrelės, pamirkytos tešloje ir išvirusios aliejuje. Paprasta ir skanu! (patiekalo nuotrauka).

***

Obuolių pyragas su varške

Kepinys, kuris patinka visiems. Kas? Obuolių pyragas, įdarytas varške. Nepamirškite obuolių! (patiekalo nuotrauka).

***

P.S. Jeigu dar tik ruošiatės išeiti į kiemą, nuvykti į sodybą arba sodą bei išsikepti gardžių šašlykų, rekomenduojame granatų sultyse marinuotų šašlykų receptą!

Publikuota: 2012-05-08