Populiariausių gegužės mėnesio receptų TOP5

Kas Jus labiausiai domino gegužės mėnesį? Ką gaminote ir kokiais patiekalais vaišinote šeimą, draugus, pažįstamus?

 

Florentinų receptas

Receptas mūsų sąraše nėra naujas, tačiau kuris laikas išlieka vienas populiariausių. Vadinasi, šiuos sveikuoliškus sausainėlius norėtų krimstelti ne vienas skaitytojas. Siauras ingredientų sąrašas ir nesudėtinga eiga – kiekvienam pavyks pagaminti skaniausius sveikuolius (patiekalo nuotrauka)!

***

Krabų salotos

Nors šv. Velykas šventėme prieš kurį laiką, krabų salotų receptas išlieka aktualus. Atšilus orams renkamės patiekalus, kuriuos greičiau paruoštume, o maistas neapsunkintų virškinimo. Juolab, kad ir šviežių lietuviškų agurkų jau galima įsigyti prekybos centruose   (patiekalo nuotrauka).

***

Šašlykas (granatų sulčių marinate)

Keptos mėsos sezonas atidarytas! Ar ir Jums teko girdėti, jog Gruzijoje kiaulienos šašlyką marinuoja būtent granatų sultyse? Jeigu neteko, išbandykite šį šašlykų marinatą ir parašykite savo atsiliepimą. Receptas iš tiesų puikus  (patiekalo nuotrauka)!

***

Kokteilio Pina Colada receptas

Kur susitinka ananasas, kokosų pienas, cukrus ir romas? Žinoma, kokteilyje! Lieka pasirūpint, kad netrūktų ledo, nes gegužės  orai dar neatskleidė tos šilumos, kurią slepia birželis. Atsigaivinkime (patiekalo nuotrauka)!

***

Šviežių kopūstų sriuba

Dėl skonio gal ir ginčijamąsi, tačiau šviežių kopūstų sriuba vienu dubenėliu neapsiriboja! Norisi dar ir dar. Tačiau dažniau šią sriubą ruošiame kaip pirmąjį patiekalą prieš tiekiant į stalą mėsos, bulvių ar miltų patiekalus (patiekalo nuotrauka).

 

Įdomu, kuo nustebins Jūsų patiekalų pasirinkimas birželio mėnesį!

Publikuota: 2012-07-02