Populiariausių vasaros receptų TOP5

Kokių receptų ieškojote ir ką daugiausiai gaminote vasarą? Šiltesnio oro bangos ir atostogų laikas pastūmėjo ieškoti ne tik tradicinių patiekalų, bet ir užkandžių bei gaivinančių kokteilių receptų.

 

Ramunės sumuštinukai

Greitai paruošiami užkandžiai ypač aktualūs vasarą, kai norime kuo daugiau laiko praleisti lauke, negu prie puodų. Agurko, lašišos ir virtų kiaušinių užtepėle apteptoms batono riekelėms negalės atsispirti nei vienas svečias, jeigu kiekvieną sumuštinuką papuošite namuose auginamo baziliko lapeliu (patiekalo nuotrauka)!

***

Trupininis pyragas su uogienės įdaru

Turėkite serbentų uogienės ir šis pyragas nepavykti negali! Juk taip smagu, kai vasarą galime laukan išsinešti stiklinę šaltos arbatos arba pieno ir mėgautis trupininiu pyragu, visiškai nesirūpindami, kad galime pritrupinti… (patiekalo nuotrauka)!

***

Mojito kokteilio receptas

Vasara yra vasara! Lietuvoje įsivyravus šiltiems orams, padaugėjo kokteilių receptų paieška. Populiariausiu tapo Mojito kokteilio receptas, kuriam reikia trupučio kantrybės ir įgūdžių. Be abejo, visa tai įgyjama tik praktiškai išbandant receptą  (kokteilio nuotrauka).

***

Spageti carbonara

Makaronų su kiauliena ir švelniu sūrio padažu receptas, matyt, pamėgtas dėl noro pasigaminti daugelio kavinių meniu esantį patiekalą tiesiog namuose. Kiekvieną veiksmą paaiškina nuotraukos, todėl gaminti iš tiesų paprasta  (patiekalo nuotrauka)!

***

Sūrio ir saulėje džiovintų pomidorų užkandėlė

Dar vienas vasariškas patiekalas, kuriam prireiks agurko, saulėje džiovintų pomidorų, kietojo fermentinio sūrio ir itališkos ciabatt’os! Skanaus (patiekalo nuotrauka)!

Išbandykite naujausius receptus namuose!

Publikuota: 2012-09-15