Maisto priedai abėcėlės tvarka A-Z

Antioksidantai ir konservantai. Pavojingas. Vengti alergiškiems ir sergantiems astma. Savybės: Dirbtinis konservantas. Ženklinti nebūtina. Naudojamas: Sterilizuojami gaivieji gėrimai ir limonadai.

Antioksidantai ir konservantai. Nepavojingas. Savybės: Sintetinis vitaminas E. Randamas daugelyje augalinių aliejų, įskaitant soją, kviečių gemaluose, ryžių gemaluose, medvilnėje, kukurūzuose. Veikia kaip antioksidantas ir riebiųjų rūgščių ir audinių riebalai. Naudojamas margarine ir padažuose salotoms.

Antioksidantai ir konservantai. Pavojingas. Vengti alergiškiems ir sergantiems astma. Turi tendenciją sukelti kraujotakos sutrikimus. Savybės: Dirbtinis antioksidantas.

Emulsikliai, stabilizatoriai, tirštikliai. Pavojingas. Vengti alergiškiems ir sergantiems astma. Didelis kiekis sutrikdo fosforo ir kalcio pusiausvyrą organizme. Savybės: Dirbtiniai stabilizatoriai, emulsikliai ir rūgštingumą reguliuojančios medžiagos, padedančios sudaryti ar išlaikyti dviejų ir daugiau nesimaišančių medžiagų (pvz., aliejaus ir vandens) pastovų mišinį maisto produkte. Didelės dozės gali trukdyti įsisavinti įvairias medžiagas. Galimos pasekmės – kaulų retėjimas, šlakų […]

Įvairūs maisto priedai. Pavojingas. Savybės: Dirbtinis stabilizatorius, emulsiklis ir rūgštingumą reguliuojanti medžiaga. Kai kuriose šalyse uždraustas.

Įvairūs maisto priedai. Pavojingas. Vengti alergiškiems ir sergantiems astma. Aktyvina podagros vystymasi. Savybės: Skonio stiprinimo medžiaga. Neleidžiama naudoti kūdikių ir vaikų maiste.

Įvairūs maisto priedai. Pavojingas. Vengti alergiškiems ir sergantiems astma. Savybės: Skonio stiprinimo medžiaga.

Įvairūs maisto priedai. Pavojingas. Vengti alergiškiems ir sergantiems astma. Aktyvina podagros vystymasi. Savybės: Skonio stiprinimo medžiaga. 

Įvairūs maisto priedai. Pavojingas. Vengti alergiškiems ir sergantiems astma. Savybės: Skonio stiprinimo medžiaga.

Įvairūs maisto priedai. Pavojingas. Vengti alergiškiems ir sergantiems astma. Savybės: Skonio stiprinimo medžiaga. Naudojimas: bulvių traškučiai, makaronai, konditerijos produktai. Kai kuriose šalyse uždraustas.