Vieno kąsnio sumuštiniai – krepšeliai

Vieno kąsnio sumuštiniai krepšeliai

Ingredientai:

Gaminimas:

Vieno kąsnio sumuštinius gaminsime išradingai, tačiau tuo pat būdu ir greitai bei organizuotai (kaip dažnai valgį gamina vyrai)!

  1. Pirmiausia sudedame virti kiaušinius.
  2. Tuo metu nuo forminės baltos duonos riekių nupjaustome kraštelius (plutą). Kiekvieną riekutę dedame ant pjaustymo lentelės ir kočėlu sukočiojame iki plono paplotėlio. Šiuos paplotėlius sudengiame į keksiukų formeles ir pašauname į orkaitę (kaitra 150-180 °C) kepti 5-7min. Taip pasigaminsime krepšelio formos duonos gabalėlius.
  3. Pradedame gaminti įdarą vieno kąsnio sumuštiniams. Galime pradėti nuo bet kurio ingrediento. Tebūnie tai svogūnas – susmulkiname raudonąjį svogūną, keletą pomidorų, 15 juodųjų alyvuogių, viską beriame į dubenį (kuo smulkiau supjaustysime tuo labiau vientisas įdaras bus). Atvėsiname, nulupame ir susmulkiname kiaušinius, juos taip pat beriame į dubenį. Pridedame Atlantinės lašišos filė, kurią taip pat smulkiname peiliu ant pjaustymo lentelės. Pagardiname šviežiais petražolės lapeliais ir išmaišome įdarą.
  4. Majonezą sumaišome su šaukšeliu garstyčių, pagardiname druska ir pipirais. Užpilą supilame į dubenį su įdaru, išmaišome.
  5. Sumuštinių įdarą sudedame į krepšelius. Voila, vieno kąsnio sumuštiniai pagaminti! Gero apetito!