Populiariausi vasario mėnesio receptai

2012 m. vasario mėnesio populiariausi patiekalų receptai itin įvairūs – nuo trupininio pyrago iki riešutų užkandžio ir pomidorinės sriubos. Kiek patiekalų spėjote pasigaminti per 29 dienas šiemet turėjusį vasarį? Gali būti, ne vienas savo antrajai pusei paruošėte vakarienę arba paminėdami vasario 16-osios laisvadienį gaminote kartu su šeima.

 

Štai populiariausi išbandyti vasario mėnesio receptai:

 

Trupininis pyragas su uogienės įdaru

Kiaušiniai, cukrus, miltai, aliejus, druska ir serbentų uogienė – tai visi šio gardaus pyrago ingredientai. Tikėtina ne viena įsimylėjėlių porelė Valentino dienai kepė šį pyragą (patiekalo nuotrauka).

***

Sūrio ir saulėje džiovintų pomidorų užkandėlė

Ne ilgiau kaip pusvalandis pasiruošti užkandėlę ir keletas minučių užtepti ant prancūziško batono arba ciabatt’os riekelių (patiekalo nuotrauka).

***

Ryžių pomidorinė sriuba

Itin nesudėtingas ryžių pomidorinės sriubos receptas. Sriubos patiekalas yra dažnas svečias ant lietuviško stalo, šį sriuba – ne išimtis (patiekalo nuotrauka).

***

Saldus ir aštrus riešutų užkandis

Klevų sirupas suteikia išskirtinį skonį bet kuriam padažui, saldžiam užpilui ar kepiniui. Parduotuvėje galime įsigyti riešutų su medumi, o namuose galime išsikepti riešutų su klevų sirupu ir čili prieskoniais (patiekalo nuotrauka).

***

Pikantiškas padažas keptai duonai

Kiek kartų baigiantis darbo dienai jums topteli: “Aš taip nooooriu duonos su česnaku! Būtinai pasigaminsiu” ? Nepatingėjus pasigaminti šio pikantiško padažo, tikrai nepasigailėsite (patiekalo nuotrauka).

 

Publikuota: 2012-03-06