Šokoladinis pyragas su kokosu

Subrendo dar vienas pyragas - favoritas. Saldus, minkštas ir vientisos konsistencijos, tiesiog tobulas pyragas. Daliname receptu!

Paruošimo min. | Gaminimo

  min.
4.60 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Išbandė 5
Loading...
4.60 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Išbandė 5
Loading...

Paruošimo min. | Gaminimo

  min.
Šokoladinis pyragas su kokosu

Sudėtinės dalys

Gaminimas

 • 1
  Pirmiausia, paruošime šokoladinio pyrago pagrindą. Gero pyrago pagrindo taisyklė vadinama 3 – 2 – 1: reikalingos 3 dalys miltų, 2 dalys sviesto ir 1 dalis atšaldyto vandens. Stiklinę miltų suberiame į dubenį, beriame žiupsnelį druskos ir šaukštą rudojo cukraus, įtarkuojame 1/3 stiklinės (80 g) sviesto. Rankomis ištriname tešlą iki šlapio smėlio. Padedame 10 min. į šaldytuvą.  Tuomet į šią tešlą įpilame 4-5 šaukštus šalto vandens (palaikyto 10 min. šaldiklyje). Tešlą ranka išminkome iki vientisos masės, išklojame ja kepimo formos (apie 22-25 cm. skersmens) dugną, užriečiame kraštelius. Šakute subadome išklotą pagrindą ir padedame į šaldytuvą kartu su kepimo forma (15-20 min.).
 • 2
  Pradedame ruošti šokoladinio pyrago įdarą. Produktų maišymo tvarka čia ne paskutinėje vietoje. Dubenyje el. plaktuvu išplakame du kiaušinius su 3/4 stiklinės cukraus. Supilame kambario temperatūros saldintą sutirštintą pieną (1 x 380 g skardinė), išmaišome.
 • 3
  Kitame dubenyje sumaišome kakavą, 1 v. šaukštą miltų, 1/4 stiklinės cukraus ir žiupsnelį vanilinio cukraus. Šį mišinį supilame į pagrindinį dubenį su pyrago įdaru. Pridedame 4 v. šaukštus minkšto kambario temperatūros sviesto (bus apie 60 g) ir kruopščiai įmaišome į tešlą. Paskutinis ingredientas - kokoso drožlės. Supilame kaupiną stiklinę jų į šokoladinio įdaro masę ir išmaišome. Įdaras baigtas!
 • 4
  Išimame pyrago pagrindą iš šaldytuvo, supilame įdarą į vidurį. Folija aplenkiame pyrago kraštus, kad pyrago pagrindo kraštai neapskrustų anksčiau laiko. Dedame pyragą kepti 40 min. iki 175-180 laipsnių įkaitintoje orkaitėje. Praėjus šiam laikui, pašaliname apsauginę foliją (žr. recepto nuotraukos žemiau) ir kepame dar 10 min., kol pyrago pagrindo krašteliai paruduos.
 • 5
  Šokoladinį pyragą valgome atvėsintą (laikome šaldytuve). Skanaus!
Susiję receptai

Palikite atsiliepimą arba pasiūlymą