Aluje troškintos midijos

Greitai paruošiamas šviežių jūros gėrybių - midijų - patiekalas ir gardus, ir maistingas! Galbūt ne kasdieniams pietums, tačiau savaitgalio pietų meniu tikrai paįvairins...
5.00 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Išbandė 3
Loading ... Loading ...
min.

Sudėtinės dalys:

Gaminimas:

Midijos – tai vienos iš tų jūros gėrybių, kurios pasižymi švelniu puikiu skoniu. Šiandien ruošime šviežias midijas alaus padaže!

  1. Pirmiausia dar parduotuvėje apsižiūrime, kad įsigytume šviežias ir tinkamas naudoti midijas – geldelės turi būti užsivėrę. Jeigu geldelės atsivėrę, tuomet į jas pabeldus arba užpylus pilnai vandeniu – užsiveria. Įsigijus gyvų nevalytų midijų, pirmiausia jas nuplauname po tekančiu šaltu vandeniu ir kruopščiai nuvalome geldeles (nuo dumblių, purvo), nuplėšiame “ūselius” nuo geldelių sujungimo vietos. Dar kartą nuplauname midijas ir laikome šaldytuve iki dėsime į puodą.
  2. Pasiruošiame prancūziškus skrebučius prie midijų. Alyvuogių aliejų sumaišome su smulkintais bazilikais ir krapais (galima dar pridėti smulkintą česnako skiltelę), Prancūzišką batoną supjaustome apie 1,5 cm storio riekėmis, ant kurių užpilame žolelėmis pagardinto aliejaus. Riekutes surikiuojame ant kepimo formos ir pašauname į orkaitę kepti 180°C temperatūroje apie 10 min., kol kiek apskrus.
  3. Gilioje keptuvėje įkaitiname aliejų, suberiame smulkintą svogūną ir salierą, kepame apie 3 min., tuomet suberiame keletą smulkintų česnako skiltelių ir pakepame dar keletą minučių iki daržovės suminkštės.
  4. Dedame šaulštą sviesto, pagardiname čiobreliais ir maltais pipirais, sudedame midijas ir užpilame viską alumi (šviesu kvietinis), uždengiame troškintis. Su keletu permaišymų midijos troškinsis apie 5-6 min. Dėmesio: valgomos tik tos midijos, kurių geldelės prasivėrusios (jeigu troškinant geldelė neatsivėrė, tokią midiją reikėtų išmesti).
  5. Troškintas midijas patiekiame dubenėliuose su jų sultiniu bei skrebučiais. Skanaus!

Recepto nuotraukos:

Troškintos midijos

 

prancūziška duonelė

 

Susiję receptai
Atsiliepimai
angiezs4 | 6-20-2018 08:06

Stared fashionable project:
http://alisa.post1.telrock.org

RobertKit | 4-24-2018 20:04

Проверенная доска объявлений подробности здесь

Проверенная доска объявлений

alisongq4 | 2-15-2018 21:02

New programme
http://assjob.tobuy.in/?dispatch.rayna
free erotic stories free erotic ebooks erotic spa adult film erotic fiction publishers

mildredna1 | 1-13-2018 15:01

Adult blog with daily updates
find babysitters married but dating speech therapy tips
http://sissyblog.twiclub.in/?blog.aliza
cheap cages third world feminism definition old manxxx com equality and diversity bra lace breast proshtesis fitting cheap adult stores christening gowns for girls

pgarkMeesk | 12-8-2017 10:12

Картинки мазина http://nerikhots.ru/gif/kartinki-mazina/

Cynthiarax | 10-3-2017 08:10

Unique gifts for all occasions you will love at great low prices.
Worldwide shipping.

Saulius | 1-26-2016 14:01

Gavosi skaniai. Dekui!

Palikite atsiliepimą arba pasiūlymą