Kiaulienos liežuvio užkandėlė

Kaip gardžiai paruošti kiaulienos liežuvį? Aplink delikatesinę mėsytę tereikia skonį paryškinsiančių produktų. Receptas su nuotraukomis.

Paruošimo min. | Gaminimo

  min.
3.40 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Išbandė 5
Loading...
3.40 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Išbandė 5
Loading...

Paruošimo min. | Gaminimo

  min.
Kiaulienos liežuvio užkandėlė

Sudėtinės dalys

Gaminimas

 • 1
  Pirmiausia šiam receptui reikės tinkamai paruošti vieną kiaulienos liežuvį. Jį kruopščiai nuplauname po šalto vandens srove ir dedame į puodą su verdančiu vandeniu. Ten pat dedame 3-4 čiobrelio šakeles, lauro lapų, pipirų, druskos ir kitų mėgstamų mėsos prieskonių. Verdame ant silpnos kaitros apie 2.5 val., kol liežuvis išvirs (persmeigus peiliu, kiaulienos liežuvio mėsa turi būti minkštutėlė).
 • 2
  Tuomet liežuvį išimame iš sultinio ir atvėsiname apie 30 min. Būtinai pašaliname pabalusią liežuvio odelę (žr. nuotrauka Nr .2). Liežuvį supjaustome į 0.5 cm storio riekutes.
 • 3
  Į įkaitintą keptuvę pilame šlakelį aliejaus ir apkepiname svogūnų žiedelius iki pagels. Pilame pusę stiklinės baltojo vyno ir saują rudojo  cukraus - karamelizuojame svogūnus (skysčiui išgaravus, svogūnai ims karamelizuotis). Karamelizuotus svogūnus sudedame į atskirą dubenį ir uždengiame. Keptuvę grąžiname ant kaitros ir apkepame kiaulienos liežuvio riekutes iš abiejų pusių, beriame 2/3 stiklinės razinų ir pilame pusę stiklinės baltojo vyno, patroškiname 3-5 min.
 • 4
  Apkeptas liežuvio riekutes patiekiame kartu su karamelizuotais svogūnais, šaukštu namuose gardinto (tarkime česnaku, garstyčiomis ir krapais) majonezo ir itališkos duonelės riekutėmis. Skanaus!
Susiję receptai

Palikite atsiliepimą arba pasiūlymą