Kreminė burokėlių ir imbiero sriuba

Gaminsime ypač lengvai paruošiamą trintą kreminę burokėlių sriubą su imbieru ir kokosų pienu. Gero apetito!

Paruošimo min. | Gaminimo

  min.
4.50 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Išbandė 2
Loading...
4.50 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Išbandė 2
Loading...

Paruošimo min. | Gaminimo

  min.
Kreminė burokėlių sriuba
Yra žmonių, kurie be tradicinės burokėlių sriubos „barščių“ negali gyventi, o yra tokių, kuriems burokėliai atima apetitą dar jų neparagavus. Ši sodriai raudonos spalvos lietuviška daržovė yra vertinga, ypač vertinama kaip natūralus mineralinių medžiagų (jodo, magnio, kalio, kalcio, geležies ir kt.) šaltinis. Vertėtų bent kartą arba du per mėnesį burokėlių pavalgyti!

Sudėtinės dalys

Gaminimas

 • 1
  Burokus nuplauname, nulupame luobelę, supjaustome plonomis riekelėmis arba kubeliais, suberiame į puodą su verdančiu daržovių sultiniu.
 • 2
  Į įkaitintą keptuvę pilame šlakelį aliejaus, apkepiname smulkintus svogūnus ir imbierą (smulkinta imbiero šaknis) - suberiame keptuvės turinį į puodą su burokėliais. Verdame ant silpnos kaitros apie 25 min.
 • 3
  Sriubą pagardiname petražolėmis, druska, pipirais, paragaujame, ar skonis geras. Nusunkiame sultinį į atskirą puodą, tirštimą - į smulkintuvą. Sutriname tirštimą iki vientisos masės ir sudedame atgal į sultinį, perkeliame puodą atgal ant kaitros. Įmaišome kokosų pieną, pagardiname čiobrelio lapeliais.
 • 4
  Kreminę burokėlių sriubą valgome su balta itališka duona! Gero apetito!
Susiję receptai

Palikite atsiliepimą arba pasiūlymą