Triušio kepenėlių paštetas

Nuostabus triušio kepenėlių paštetas! Itin paprastas receptas su nuotraukomis.

Paruošimo min. | Gaminimo

  min.
4.83 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Išbandė 12
Loading...
4.83 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Išbandė 12
Loading...

Paruošimo min. | Gaminimo

  min.
Triušio kepenėlių paštetas
Visai neseniai pavyko įsigyti keletą triušiukų iš vieno pažįstamo ūkio (gaminome belgišką triušienos troškinį), tad turime pakankamą kiekį kepenėlių, kad galėtume paruošti pikantišką kepenėlių paštetą.

Sudėtinės dalys

Gaminimas

  • 1
    Į įkaitintą keptuvę pilame šlakelį aliejaus, tuomet dedame šaukštą sviesto. Apkepame smulkintą svogūną (iki taps permatomas), beriame smulkintas česnako skilteles ir kubeliais pjaustytą kiaulienos šoninę, kepame maišant keletą minučių.
  • 2
    Triušio kepenėles kruopščiai nuplauname, jeigu reikia, pašaliname nereikalingas dalis. Kepenėles dedame į keptuvę ir troškiname vartydami keletą minučių. Pagardiname keletu šaukštų brendžio, žiupsneliu druskos, čiobrelio ir pipirų, toliau troškiname, kol padalinę vieną iš kepenėlių pusiau, pamatysime, jog ji viduje vis dar rausva, tačiau jau iškepusi.
  • 3
    Troškintas kepenėles nuimame nuo kaitros, leidžiame atvėsti (10 min.). Tuomet keptuvės turinį sudedame į elektrinio smulkintuvo talpą ir susmulkiname iki vientisos masės - kepenėlių pašteto. Šiuo paštetu aptepame baltos duonelės (gali būti skrudintos) riekutes ir skanaujame!
Susiję receptai
Atsiliepimai
Asta | 2-6-2018 17:02

Nuostabus triušio kepenėlių pašteto receptas. Ačiū:)

Palikite atsiliepimą arba pasiūlymą